Search
Close this search box.

İslami İlimler Akademyası

 

HALKAYI BOZMA PROGRAMINA NASIL KATILABİLİRİM:  İZLE

Halkayı Bozma Tablosu 1 İndir : https://www.kisa.link/Q9xy

Halkayı Bozma Tablosu 2 İndir -: https://www.kisa.link/Q9xz

Bu program dahilinde toplamda 25 ders icra edilecektir.

Allah Rasulü (s.a.v) buyuruyor ki; “Allah katında amellerin en sevimlisi az da olsa devamlı olanıdır.”(Buhari, İman, 32) Bu noktadan hareket ederek “HALKAYI BOZMA!” sloganı ile bir hareket başlatmış bulunmaktayız. Katılacağınız bu hadis dersleri ile siz de kendiniz, aileniz ve dahası çevreniz için bir diriliş iklimi başlatmış olacaksınız.

25 dersten oluşacak bu seride devamlılığı sağlama ve motivaston için yeni bir uygulama başlatmış bulunmaktayız. ‘Halkayı Bozma’ adını verdiğimiz bu uygulama ile dersleri düzenli olarak izler ve aşağıda ifade edilen uygulamayı yaparsanız sertifika almaya hak kazanacaksınız.

Uygulama şu şekildedir:

HALKAYI BOZMA

  1. AŞAMA: Aşağıda yer alan halkayı bozma tablolarından beğendiğiniz bir tanesini indirerek çıktı alıp; duvarınıza, çalışma masanıza veya mantar panonuza asınız. Sürekli göz önünde olması önem arz etmektedir.
  2. AŞAMA: Tabloda sağ tarafta yer alan YouTube Kullanıcı Adı kısmına YouTube’da yorum yaparken gözüken isminizi yazınız.
  3. AŞAMA: Belirlediğiniz program dahilinde haftada en az 3 gün ancak halkayı bozmadan belirli gün ve saatlerde burada yer alan oynatma listesinde yer alan dersleri sırası ile izleyerek Halkayı Bozma Tablosu’na işaretliyorsunuz.
  4. AŞAMA: Videodan çıkardığınız dersi bir cümle ile videonun altına yorum bırakıyorsunuz.
  5. AŞAMA: Yorum yaptıktan sonra Halkayı Bozma Tablosu’na işaretliyorsunuz.
  6. AŞAMA: 25 ders içinde aynı uygulamayı tekrar ediyorsunuz.
  7. AŞAMA: Tablodaki işlemler tamamen tamamlandıktan sonra Halkayı Bozma Tablonuzun resmini çekip buradan başvuruda bulunarak sertifikanızı alabilirsiniz.

 

Halkayı Bozma Tablosu 1 İNDİR

 

 

Halkayı Bozma Tablosu 2 İNDİR

 

 

İhsan ŞENOCAK YouTube Kanalına Abone Ol